Stage vergoeding omlaag!
Stage lopen is leuk! Leerzaam ook. Neemt niet weg dat een vergoeding voor bewezen diensten nooit weg is natuurlijk. Dat dachten we tenminste totdat we Zolmai's nieuwste garderobe toevoeging zagen. Tip de Bruin pak! Armani zonnebril! Van Bommel schoenen!
De stage vergoedingen zijn vanaf vandaag in ieder geval terug gebracht tot dumpstore niveau.
29/06/2005
Action Monks in training!
Dedicatie. Inzet. Souplesse. Kaalheid. Allemaal aspecten die kunnen worden gebruikt om de gemiddelde Monk, multimediaal of niet, te beschrijven.
Gisteren hadden de Graphical (links) en Motion (recht) Monk een extra training sessie met Tommy de Shoalin Monnik. Om hun uitzonderlijke grafische en animerende kwaliteiten nog verder omhoog te stuwen.
21/06/2005
Verhuizing geslaagd
Afgelopen vrijdag was het zover. Na een dik jaar multimedia gezwoeg op de Kerklaan was het tijd om onze nieuwe zilverkleurige multimedia tempel te betreden.
De volledige fotoserie is hier te bekijken. Onze Graphical Monk had de emotionele taak om de laatste MediaMonks resten van de kerklaan te schroeven.
21/06/2005
Europrix gewonnen, MediaMonks blij.
Een prijs! Na een nominatie bij de Spinawards voor beste online campagne sleept ons werk voor de Game Boy Advance Tribal SP een Europrix weg in de categorie e-business.
Onze enthousiaste Marketing Monk laat hier vol trots in ieder geval de nominatie zien. Nu is het wachten totdat de de prijs gegraveerd en wel binnen is.
17/06/2005
MTV Prime time
Yannic en Joost, de handige heren die vol liefde ons kantoor verbouwen, zijn de komende tijd veels te vaak op MTV zien. In de promo voor het Solar weekend, die oproept tot het inzenden van creatieve ideeen, spelen zij een glanzende hoodrol. Ons kantoor, in glimpsen op te vangen, moet het doen met een goed gepositioneerde bijrol.
Nu is het wachten tot MTV begint met Cribs, the office edition...
13/06/2005
Tactical monk geen groot voetballer!
Op uitnodiging van de belachelijk aardige mensen van Aquent(voor al uw ceatieve vacatures!) heeft onze enige echte Tactical Monk zaterdag meegedaan aan het Lieverdjestoernooi. Na met grote regelmaat hoog te hebben opgegeven over heldendaden op voetbalgebied (de Maradona van Oud-West, de Braziliaan van het VondelPark) kon hij precies 0 goals en 0 assist overleggen.
Na een lange speurtocht naar actiefoto's moesten we het doen met deze...
06/06/2005
Zout op de wonden
Je bent net een beetje bijgekomen van de Reclamezeildag. De schaamte voorbij zeg maar. Kom je dit tegen in de Adformatie.
03/06/2005






