MediaMonks Logo

«vorige|1|volgende»

Strike a pose, there's Rocco to it!

Stockfotografie is natuurlijk de beste uitvinding sinds Katja Schuurman maar er zijn van die opdrachten waar zelfs een middagje GettySlempen* geen soelaas biedt.

Dan is er dus een moment nodig dat je even flink in eigen boezem grijpt en een spreekwoordelijk konijn uit de hoge hoed tovert.

Met de volgende interne searchstring was de oplossing snel gevonden.

Rocco + Feestartikelen winkel + dumpshop + 2 bier + belofte dat de fotos geheim blijv..

oh...


*GettySlempen;
Het overmatig doorzoeken van Ghetty voor een geschikte foto terwijl deze naar alle waarschijnlijk niet bestaat.

Strike-a-pose-theres-Rocco-to-it

Doorstroming geslaagd. MediaMonks 7.8% hoger opgeleid!

Als Ajax in haar beste jaren levert de MediaMonks jeugdopleiding weer een talent af dat zich tussen de basis 11 25 weet te frutsen.

Na MediaMonks te hebben meegemaakt als stagiere (Open dag), bijklusser (A1) en afstudeerder (Jong Ajax) is het eindelijk zover. Onze enige echte Arjaen is met overmacht afgestudeerd in de edele vorm van het digitaal communiceren.

Na jaren van hardvochtige studie, waarin Arjan heeft leren faxen, emailen, sms'en, MSN'en, Bluetoothen en Skypen is deze Bachelor in Communications eindelijk klaar voor het grote werk.

En met het grote werk bedoelen we natuurlijk websites bouwen.

Niet voetballen dus.

Want dat kan ie ook niet.

Bier en Borsten op de Ipan

Er komt een moment in het leven van elk multimediaal marketing bureau gespecialiseerd in interactieve campagnes van hoog niveau dat je gaat nadenken over je omgeving.

Wordt het niet eens tijd om wat terug te doen voor de multimedia bureaus om je heen? Je conculega's zeg maar.

Vandaar onze geheel zonder commercieel oogmerk ingegeven sponsoring van de Ipan. En niet zomaar een sponsoring he, nee MediaMonks heeft zich twee meetings lang opgeworpen als officieel dranksponsor.

We sloten onze drankteneur in stijl af met het Ipan Porn event, inclusief lapdancers, Monqiue Sluyter en eh bier. Van ons. Bier dus. Of cola. Of water. Of sinas.

Bier-en-Borsten-op-de-Ipan

«vorige|1|volgende»